Pośrednictwo kredytowe

Ale co to takiego jest? Zastanawia się na tym pojęcie zapewne wiele osób.  Nie raz już spotykaliśmy się z tym pojęciem, a pierwsze skojarzenie jakie mieliśmy to zapewne coś związane z kredytami.

Więc zaczynając powinniśmy wyjść właściwie od pojęcia Pośrednik Kredytowy

Pośrednik kredytowy oznacza osobę fizyczną lub prawną, która nie działa w charakterze kredytodawcy i która w ramach wykonywanej przez siebie działalności handlowej, gospodarczej lub zawodowej za wynagrodzeniem w formie pieniężnej lub każdej innej uzgodnionej formie korzyści finansowej:

  • przedstawia lub oferuje konsumentom umowy o kredyt;
  • udziela konsumentom pomocy podejmując w związku z umowami o kredyt prace przygotowawcze inne niż wymienione w punkcie powyżej
  • zawiera z konsumentami umowy o kredyt w imieniu kredytodawcy

 

Jak działam Ja jako pośrednik kredytowy? Ile kosztują moje usługi?

 

0 zł – tyle kosztują Cię moje usługi pośrednictwa kredytowego

 

Koszt uzyskania kredytu za moje usługi pośrednictwa kredytowego jest tak samo niski, a nawet i niższy, niż gdybyś sam skorzystał bezpośrednio z usług banku. Mówiąc niski, mam na myśli fakt, że za moim pośrednictwem nie będziesz zmuszony dokupywać żadnych dodatkowych rozwiązań finansowych, dzięki temu realny koszt kredytu jest niższy, dodatkowo zaoszczędzisz czas indywidualnego poszukiwania najlepszej oferty wśród wszystkich banków w Polsce. Jako ekspert z długoletnim doświadczeniem, znam rynek, co sprawia, że wybiorę dla Ciebie ofertę banku, który gwarantuje najkorzystniejsze warunki.

 

Jak wygląda procedura doradztwa kredytowego?

 

I. Analiza Twoich potrzeb oraz możliwości kredytowych

 

Podczas pierwszego spotkania dokonam wstępnej oceny zdolności kredytowej oraz wybiorę Banki, do których złożymy wnioski kredytowe. Przeanalizuję oferty wybranych Banków pod kątem korzyści dla Ciebie.

Analiza będzie opierała się na uzyskanych od Ciebie informacjach, takich jak:

– planujesz zakup domu, mieszkania, remont czy może budowę domu?

– jaki jest Twój wkład własny?

– prowadzisz działalność gospodarczą czy masz umowę o pracę?

– posiadasz na dzień dzisiejszy jakieś zobowiązania kredytowe? KK, limit w koncie, kredyt gotówkowy?

– na jaki okres kredytowania chciałbyś wziąć kredyt?

– przystępujesz do kredytu sam czy z drugą osobą?

Pytań jest bardzo wiele i to różnych, bo każdy z nas jest inny i ma inną sytuację finansową. Odpowiedzi na te i inne pytania pozwolą mi dobrać dla ciebie najlepszą ofertę.

Podczas analizy staram się poznać jak najlepiej Twoją osobę, sytuację, w której się znajdujesz orz plany na przyszłość. Robię to wszystko, aby w dobrać odpowiedni produkt, dopasowany o Twoich indywidualnych potrzeb.

 

II. Plan działania

 

Dzięki bliższemu poznaniu Twojej osoby, będę mogła stworzyć dla ciebie plan działania:

– krótkoterminowy – przygotowanie dokumentacji do banków

– długoterminowy – procedura kredytowa, analiza decyzji kredytowych, podpisanie umowy z bankiem, akt notarialny, wniosek o wpis hipoteki

– długoterminowy – wypłata kolejnych transz kredytu, ubezpieczenie nieruchomości, wsparcie merytoryczne w przypadku wątpliwości związanych z kredytem

 

Dobry plan działania to sukces każdego działania.

 

III. Przygotowanie ofert kredytowych

 

Każda zgłaszająca się do mnie osoba różni się od siebie (tak jak wcześniej wspominałam), ma inne priorytety i sytuację finansową. Doświadczenie nauczyło mnie, że każdy przypadek wymaga indywidualnego podejścia, gdyż nie można wszystkich wrzucić do tego samego worka. Z tego powodu moje oferty przygotowywane są specjalnie dla Ciebie –po przeprowadzonej analizie potrzeb oraz możliwości kredytowych.

 

IV. Podpisanie umowy kredytowej, akt notarialny, wniosek o wpis hipoteki oraz wyłata kredytu

 

Zdarzyło Ci się, że nie rozumiałeś ani słowa z umowy, którą przedstawił Ci do podpisania bank?

Nic nadzwyczajnego! Każdy już nie raz podpisał umowę kredytową bez jej przeczytania i zrozumienia jej zapisów.

Pisane są one trudnym i niezrozumiałym dla wielu językiem. Osoba, która na co dzień nie spotyka się z bankowym żargonem zazwyczaj ma poważne problemy z jej poprawnym zrozumieniem. Wyjaśnię Ci wszystkie niejasne kwestie związane z tym dokumentem. Dokładnie poinformuję Cię o tym co, jak i gdzie należy zrobić, aby kredyt został wypłacony jak najszybciej.

Po podpisaniu umowy kredytowej umówię notariusza w celu przeniesienia prawa własności nieruchomości. Potem, gdy będziesz już prawnym właścicielem swojego „M”, złożymy wniosek o wpisane hipoteki do Księgi Wieczystej. Na koniec pozostanie nam już tylko złożenie dyspozycji wypłaty, aby wywiązać się ze wszystkich zobowiązać cywilno-prawnych.

 

V. Dalsza współpraca po uruchomieniu kredytu

Boisz się, że po wypłacie kredytu zostaniesz sam ze wszelkimi niejasnościami? Nic z tych rzeczy! Jeżeli po wypłacie kredytu, będziesz miał jakiekolwiek pytania, napisz lub po prostu do nas zadzwoń.

Jestem w stałym kontakcie ze swoimi klientami i po wypłacie kredytu również chętnie służę pomocą oraz doświadczeniem.

Zapraszam serdecznie do podjęcia współpracy ze mną.

Napisz lub zadzwoń do mnie, zajmę się Twoją sprawą kompleksowo.

Telefon

+48 721 473 777

E-Mail

tatiana.einbacher@kancelariazg.pl

Przeczytaj pozostałe wpisy na blogu!

Pośrednik kredytowy

Od ponad 10 lat jestem pośrednikiem finansowym. Dziś z perspektywy czasu nie żałuje decyzji o porzuceniu pracy w banku i zajęciu się tylko tym co sprawia mi przyjemność a dodatkowo

Czytaj więcej