Doradca kredytowy, pośrednik finansowy - Tatiana Einbacher

Poznajmy się!

Swoją przygodę z bankowością rozpoczęłam jako pracownik Polbank EFG. Praca z klientem oddziału banku nauczyła mnie nie tylko pokory, ale również możliwości spojrzenia na klienta z szerszego punktu. W banku zdobyłam wiedzę teoretyczną jak również praktyczną do pracy z klientami.

Pomagam klientowi odnaleźć drogę w gąszczu zawiłych procedur i wymogów.

Dzięki współpracy z ANG Spółdzielnią Doradców Kredytowych doradzam klientom, którzy moga wybierać produkty z szerokiej oferty kredytowej, ubezpieczeniowej i inwestycyjnej. Jestem niezależnym doradcą kredytowym.

Praca z klientami każdego dnia sprawia, że w sprawach zawodowych jestem spełnionym człowiekiem. O jakości można mówić wtedy, kiedy tym co do nas wraca są klienci, a nie produkty – to jest jakość, która jest dla mnie najważniejsza.

Mimo wielu lat pracy, każdego dnia uczę się czegoś nowego, rozwijam się, poznaje nowych ludzi i szukam nowych skuteczniejszych rozwiązań ich codziennych problemów.

Podnoszenie kwalifikacji daje mi możliwość poszerzenia swoich horyzontów, a także pozwala mi próbować sił na wielu płaszczyznach. Od ponad roku zajmuję nie szkoleniami z zakresu RODO, a także przygotowywaniem dokumentacji zgodnie z Rozporządzeniem Europejskim odnośnie ochrony danych osobowych.

Tatiana Einbacher

doradca kredytowy, pośrednik finansowy

Możesz liczyć na moją pomoc!

Nie musisz sam/a przechodzić przez biurokratyczne zawiłości w kwestiach prawno-finansowych. W Twoim imieniu zatroszczę się Twoją sprawą i razem sprawnie przejdziemy przez wszystkie kroki formalne. 

Skontaktuj się ze mną już teraz!

Telefon

+48 721 473 777

E-Mail

tatiana.einbacher@kancelariazg.pl